background
keiko

I Turniej Śląskiej Ligi Karate Tradycyjnego 2017

5 marca 2017 roku odbył się w Bytomiu pierwszy tegoroczny turniej z cyklu Śląskiej Ligi Karate Tradycyjnego, w którym wzięło udział 118 zawodników z 8 ośrodków karate tradycyjnego z regionu. Barwy klubu Keiko reprezentował siedmioosobowa drużyna w składzie:

  • Joanna Jurzak,
  • Ignacy Piękoś,
  • Kamil Gunia,
  • Julia Knobloch,
  • Igor Kowalski,
  • Radosław Thomalla,
  • Mikołaj Kusak.

Worek z medalami dla Keiko otworzył Ignacy Piękoś zdobywając srebrny medal w kata, następnie Julia Knobloch i Kamil Gunia dzielnie wywalczyli medale brązowe. Punktem kulminacyjnym dla naszego klubu było zdobycie złotego medalu w kategorii kata kobiet seniorek przez sempai Joasię Jurzak.

Cały turniej przebiegał w niezwykle przyjaznej atmosferze. Dla niektórych zawodników był pierwszą okazją do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji, inni mieli okazję po raz pierwszy zmierzyć się z zawodnikami karate tradycyjnego trenującymi na co dzień w klubach Śląskiego Okręgowego Związku Karate Tradycyjnego, którego Keiko jest jednym z założycieli.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom sukcesów i udziału w zawodach!

2021  Keiko: klub tradycyjnego karate   globbers joomla templates