background
keiko

Mali karatecy Keiko w Bytomiu.

 

W niedzielę 25.11 w Bytomiu odbyły się najważniejsze cykliczne zawody w naszym województwie - turniej Śląskiej Ligi Karate oraz Turniej Pierwszego Kroku. Początkujący rywalizowali w kihon (techniki podstawowe), a zaawansowani mogli się sprawdzić zarówno w kata jak i w kumite. W sumie w turnieju wystartowało blisko 250 zawodników.

Keiko reprezentowało aż 24 zawodników. Nie dość, ze była to bardzo liczna reprezentacja to jeszcze zaprezentowała bardzo wysoki poziom umiejętności. Niezmiernie miło nam poinformować, że z Bytomia przywieźliśmy w sumie aż 23 medale! Tym samym w ogólnej klasyfikacji medalowej nasz klub Keiko zajął zaraz po IPPON z Bytomia, zaszczytne drugie miejsce.

Gratulujemy wszystkim bardzo udanego startu w turnieju! Poniżej oficjalne wyniki zawodów.

KLIKNIJ, aby POBRAĆ

 

2021  Keiko: klub tradycyjnego karate   globbers joomla templates