background
keiko

 

 

Beskidzki Klub Tradycyjnego Karate "Keiko" został utworzony pod koniec 2002 roku. Do końca roku 2016 funkcjonował pod nazwą Czechowicki Klub Tradycyjnego Karate "Keiko". Na skutek rozszerzenia działalności i połączenia z sekcją karate tradycyjnego HEIAN w Jaworzu oraz klubem karate w Starym Bielsku Zarząd postanowił o zmianie nazwy. Do grudnia 2020 klub był członkiem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, a także Członkiem-Założycielem Śląskiego Okręgowego Związku Karate Tradycyjnego z siedzibą w Bytomiu.

Od 2013 roku klub współpracuje ściśle z polskim oddziałem Shotokan Goshindo Institute, a od stycznia 2021 także z KWF POLAND.

Przedmiotem zainteresowania w klubie jest japońskie karate tradycyjne rozwijane przez mistrza
Hidetaka Nishiyama oraz Hiroshi Shirai oraz Mikio Yahara rozumiane jako sztuka (metoda) samoobrony.

Treningi adresowane są do młodzieży i osób dorosłych. Prowadzone są zajęcia dla początkujących, zaawansowanych oraz zawodników zainteresowanych rywalizacją sportową. Klub organizuje turnieje sportowe, (do 2012 roku także Śląską Okręgową Ligę Karate Tradycyjnego) oraz obozy i egzaminy szkoleniowe.

Treningi prowadzone są zwykle dla dwóch grup zaawansowania: początkującej i zaawansowanej.

Od grudnia 2016 roku w klubie prowadzone są także zajęcia dla dzieci. Treningi dla najmłodszych odbywają się w Starym Bielsku. Szczegóły dotyczące miejsc i terminów treningów znajdują się w zakładce Treningi.

 

Kontakt z klubem:

e-mail:   klubkeiko(małpa)poczta.onet.pl
tel.:      667-311-801
kontakt w sprawie zapisów: 509-510-150

www:   klubkeiko.pl

2021  Keiko: klub tradycyjnego karate   globbers joomla templates